Online zápis. Pro online zápis do 1. třídy klikněte od 6. 4. do 9. 4. 2021 zde
Aktuality

Nabídka pracovního místa

ZŠ Újezd u Brna přijme vyučenou kuchařku a pomocnou sílu do kuchyně na zkrácený úvazek. Nástup od 1. 9. 2021 nebo dle dohody. Místo výkonu práce: ZŠ Újezd u Brna. Plat dle platných tabulek. Životopis prosím zašlete na e-mail: stepanka.pinosova@ujezdubrna.info. Kontaktní osoba: Štěpánka Piňosová Telefon: 544 254 088

Ukončení školního roku 2020/2021

Vážení rodiče, děkujeme Vám za spolupráci ve školním roce 2020/2021, za vstřícnost a pozitivní přístup k naší škole a jejím zaměstnancům. Současně nám dovolte, abychom Vám i Vašim dětem popřáli krásné prázdniny a poklidné prožití dovolené.

Zaměstnanci ZŠ Újezd u Brna

Družina

Oznamujeme rodičům, že ve středu dne 30. 6. 2021 nebude v provozu ranní a odpolední družina. Děkujeme za pochopení.

Nabídka volného místa

ZŠ Újezd u Brna přijme od nového školního roku vychovatele/vychovatelku do školní družiny. Více informací na tel. 774 999 567. V případě zájmu zašlete prosím životopis na e-mail reditelstvi@ujezdubrna.info.

Nabídka volného místa

ZŠ Újezd u Brna přijme od nového školního roku asistenta pedagoga na částečný úvazek. Podrobnější informace na tel. 774 999 567. V případě zájmu posílejte životopis na e-mail reditelstvi@ujezdubrna.info.

Nabídka volného místa

ZŠ Újezd u Brna přijme od nového školního roku speciálního pedagoga na částečný úvazek. Více informací na tel. 544 224 224, 774 999 567. Svoji nabídku zašlete prosím na e-mail zsujezd@iol.cz.

Přípravná třída - výsledky přij. řízení

Níže zveřejňujeme rozhodnutí o přijetí dětí do přípravné třídy pro školní rok 2021/2022. V následujícím týdnu by se měla uskutečnit informační schůzka pro rodiče, o níž budou zákonní zástupci předem informováni na webu školy nebo prostřednictvím e-mailu. 
Více: Výsledky PT.pdf

Netestování žáků po covidu

Vážení rodiče, od dnešního dne se prodlužuje ochranná doba, po kterou se nemusí testovat žáci, kteří již Covid – 19 prodělali, na 180 dní. Stále však platí, že tuto skutečnost je nutné doložit písemným potvrzením od lékaře.

Schůzka s rodiči předškoláků

ZŠ Újezd u Brna pořádá informační schůzku pro zákonné zástupce předškoláků (budoucích žáků 1. ročníku), kteří zahájí povinnou školní docházku ve školním roce 2021/2022. Schůzka se koná dne 3. 6. 2021 od 16.00 hodin v budově základní školy (učebna fyziky v 1. patře).

Nabídka volného místa

Školní jídelna při ZŠ Újezd u Brna přijme od 1. 6. 2021 pracovnici na dlouhodobý zástup na výpomoc do kuchyně. Informace na tel. 544 254 088 nebo v kanceláři školní jídelny.

Výuka od 24. 5. 2021

Od příštího týdne (tj. od 24. 5. 2021) končí rotační způsob výuky na 2. stupni a všichni žáci se nadále budou vzdělávat prezenčně. Současně se upravuje frekvence povinného testování žáků na jedenkrát týdně, a to vždy v pondělí. I nadále však trvá povinnost nosit ochranu dýchacích cest v budově školy.

Čestné prohlášení - Covid-19

Vážení rodiče, nejde-li Vám vytisknout čestné prohlášení přímo z bakalářů, poslali jsme Vám tento dokument jako přílohu ke zprávě přes Komens. Je však nutné si doplnit potřebné údaje.

Informace pro nepřijaté studenty na SŠ

Žáci, kteří nebudou úspěšní v 1. kole přijímacího řízení,se mohou účastnit 2. kola. Informace o volných místech SŠ naleznete na webu: jmskoly.cz, nebo přímo zde : https://www.atlasskolstvi.cz/stredni-skoly?tworound=true

Volné pracovní místo

ZŠ Újezd u Brna hledá od školního roku 2021/2022 vychovatele/vychovatelku do školní družiny, úvazek 0,8, zástup za MD. S nabídkou nás prosím kontaktujte prostřednictvím e-mailu: zsujezd@iol.cz.

Běh pro Paměť národa

Milí žáci,
jelikož se mě hodně z vás ptá, jak jsme na tom jako škola v rámci výzvy, přikládám odkaz, na kterém můžete náš progres sledovat :-) Výsledky za předchozí den zadávám vždy ráno následujícího dne.
Chtěla bych vám všem poděkovat a zároveň vyhecovat ostatní :-) Zatím se zapojili žáci následujících tříd: 5.A, 6.A, 7.B, 8.A a 9.A. No a samozřejmě se ve velkém zapojuje i tým pedagogických pracovníků :-) 
Více: výsledky výzvy

Přestup žáka na ZŠ Újezd u Brna

Prosíme rodiče, kteří zvažují přestup svého dítěte na naši základní školu, aby vyplnili žádost o přestup (k tisku v sekci Pro rodiče – Formuláře) a osobně ji přinesli do školy spolu s rodným listem dítěte a posledním vysvědčením (popř. výpisem z vysvědčení). Do doplňujících informací uvádějte telefonní a e-mailový kontakt na zákonného zástupce. Poté je nutné převzít a podepsat rozhodnutí o přijetí žáka. Současně žádáme rodiče, kteř...číst celou aktualitu

Čestné prohlášení o negativním testu

Vážení rodiče, potřebujete-li pro své dítě čestné prohlášení o negativním testu na Covid kvůli návštěvě kadeřnictví a dalších služeb, je možné si jej vytisknout přímo z Bakalářů. V horní liště najdete odkaz Potvrzení covid-19. Po otevření se Vám objeví náhled, kde je možné si na pravé straně nastavit jméno zákonného zástupce (odeslat) a přes ikonu tisku vytisknout.

Rozhodnutí o přijetí - 1. ročník

Níže uvádíme seznam žáků přijatých do Základní školy Újezd u Brna k povinné školní docházce od září 2021. Registrační číslo bylo automaticky vygenerováno na žádosti o přijetí (pokud jste si ji neuložili, najdete v e-mailu). Evidenční číslo slouží jako variabilní symbol pro případné školní platby apod. Toto číslo se nemění po celou dobu školní docházky.
Seznam zde. 
Více: Rozhodnutí.pdf

Nabídka volného místa

ZŠ Újezd u Brna, okres Brno-venkov, přijme od školního roku 2021/2022 učitele/učitelku s aprobací I. stupeň, úvazek 1,00. Nabízíme přátelský kolektiv, férové jednání a ohodnocení Vaší práce. Životopisy a nabídky prosím zasílejte na zsujezd@iol.cz, vyhovující uchazeči budou pozváni na osobní pohovor.

Výuka od 10. 5. 2021

Od 10. 5. 2021 by měl i 2. stupeň nastoupit na rotační systém výuky. Pokud nedojde k dalším změnám, prezenčně by se od tohoto data učily třídy 6. A, 6. B, 7. A, 7. B. Žáci 8. a 9. ročníku zůstávají na distanční výuce. V týdnu od 17. 5. 2021 budou prezenčně ve škole třídy 8. A, 8. B, 9. A, 9. B, žáci 6. a 7. ročníku se budou vzdělávat distančně.
Na rozvržení rotační docházky 1. stupně se nic nemění.
Může však dojít ke změnám v r...číst celou aktualitu

Běh pro Paměť národa

Milí žáci,
naše škola se zapojila do školní výzvy Běhu pro Paměť národa 2021, která probíhá od 1. do 23. 5. 2021. Za každý 1 uběhnutý kilometr věnují partneři projektu 1 Kč na natáčení pamětníků do sbírky Paměti národa.

Chcete se zapojit? Podívejte se na pokyny:
1) Nainstaluj si do svého mobilu běžeckou aplikaci, použij svoji stávající běžeckou aplikaci nebo použij chytré hodinky, které umí zaznamenat vzdálenost a čas ...číst celou aktualitu

Testování žáků

Vážení rodiče, od 3. 5. 2021 se žáci 1. stupně budou testovat při prezenční výuce pouze 1x týdně, a to vždy v pondělí.

Informace o zápisu do přípravné třídy

Vážení rodiče, v době od 3. 5. 2021 do 31. 5. 2021 proběhne zápis do přípravné třídy. K zápisu je nutné vyplnit žádost o přijetí (popř. dotazník s osobními údaji, pokud jste tak neučinili při podání žádosti o odklad) a doložit doporučující vyjádření pedagogicko-psychologické poradny (pokud nebylo součástí doporučení k odkladu, které jste nám již doručili). Nevydala-li rozhodnutí o odkladu naše škola, přiložte prosím také kopii rozhodnutí o odk...číst celou aktualitu

Volná místa

ZŠ Újezd u Brna přijme od následujícího školního roku pracovníky na následující pozice:
učitel/ka - 1. stupeň,
učitel/ka - 2. stupeň (aprobace angličtina v kombinaci s dalším předmětem, např. němčina),
učitel/ka informatiky (v kombinaci např. s matematikou, fyzikou apod).
Životopisy a nabídky prosím zasílejte na zsujezd@iol.cz, vyhovující uchazeči budou pozváni na osobní pohovor.

Testování žáků před přijímacím řízením

Veškeré informace k testování žáků, kteří se budou účastnit přijímacího řízení, naleznete v google classroom v učebně "Přijímací řízení". Pokud potřebujete do učebny přístup, prosím kontaktujte mě. L.Pohludková

Třídní schůzky - změna termínu

Vážení rodiče,
dne 12. 4. 2021 se měly podle původního plánu uskutečnit třídní schůzky. Z provozně - organizačních důvodů se v tomto termínu konat nebudou. Náhradní termín Vám včas oznámíme.
Děkujeme za pochopení.

Vedení školy

Organizace návratu žáků 1. stupně

Vážení rodiče,
jsme velmi rádi, že se hledají cesty, jak alespoň částečně obnovit prezenční výuku ve školách. Přinášíme Vám základní informace, jak bude v následujících dnech vše probíhat. 
Více: Organizace návr.pdf

Leták o testování

Testujeme se, aby ve škole bylo bezpečno. Preventivní testování může našim dětem umožnit bezpečné prezenční vzdělávání ve školách a tolik potřebný osobní kontakt s jejich učiteli a vrstevníky. 
Více: Letak testovani.pdf

Rotační výuka na 1. stupni

Vážení rodiče, od 12. 4. 2021 bude zahájena rotační výuka na 1. stupni. V lichém týdnu (tj. od 12. 4. 2021) budou prezenčně do školy docházet třídy: 5. A, 5. B, 4. A, 3. A, 2. B. Třídy 1. A, 2. A, 3. B, 4. B zůstávají v týdnu od 12. 4. do 16. 4. 2021 na distanční výuce. V následujícím týdnu od 19. 4. do 23. 4. 2021 se třídy vystřídají. Dle nařízení MŠMT bude přítomnost žáků na prezenční výuce podmíněna účastí na testování (více na tes...číst celou aktualitu

Informace z jídelny

Od 12. 4. 2021 budou žáci na prezenční výuce automaticky přihlášeni ke stravování. Nemáte-li zájem obědy pro své dítě odebírat, proveďte prosím odhlášení. V případě nedostatečné výše stravného nelze obědy odebírat. Prosím o kontrolu stravovacího účtu na www.strava.cz.
V době nemoci je Vaší povinností také obědy včas odhlásit.
Svačiny nebude školní jídelna do odvolání připravovat.

V případě zájmu o odběr stravy ...číst celou aktualitu

chlapec dívka
svet_skola sazka