Online zápis. Pro online zápis do 1. třídy klikněte od 3. 4. 2020 zde
Upozornění - náhradní stravování pro žáky
Vážení rodiče, strávníci a zaměstnanci školy,
vzhledem k současné závažné epidemiologické situaci, která nastala ve školní kuchyni, zajistilo vedení školy s největší pravděpodobností od středy 14. 10. 2020 náhradní řešení ve formě dovážené stravy ze Střední školy elektrotechnické ze Sokolnic, a to bez možnosti výběru. Svačinky budou do odvolání zrušeny.
V případě, že nemáte zájem stravu odebírat, odhlaste své děti den předem do 9.00 hod (tzn. přihlásit či odhlásit do úterý 9.00 hod na středu) na webovém portále www.strava.cz. Pokud nevíte, jak využít k odhlášení tento portál, kontaktujte kancelář školy. Žáci, kteří do školy nyní prezenčně docházejí, mohou obědy odhlásit pomocí čipu na terminále v 1. patře. Menší děti, které neumí s terminálem pracovat, mohou požádat o pomoc třídní učitelku.
Upozorňuji, že v případě neodhlášených obědů ve dnech nemoci se bude účtovat plná cena včetně režií a mezd dodatečně. Telefonicky a e-mailem bohužel odhlašovat nelze.
Neodhlášené a neodebrané obědy nelze po školní jídelně vymáhat a propadají. Svačiny a obědy do doby, než bude zajištěno náhradní stravování, jsou automaticky odhlášeny.
Čekáme na dnešní vyjádření ministra zdravotnictví ohledně dalších opatření, která mají platit od středy a mohla by eventuálně změnit další průběh prezenční školní docházky.
Z výše uvedených důvodů sledujte prosím pozorně stránky Komens a webové stránky školy, kde bude vše upřesněno. Děkujeme za pochopení.
Vedení ZŠ Újezd u Brna


Všechny aktuality
chlapec dívka
svet_skola sazka