Online zápis. Pro online zápis do 1. třídy klikněte od 3. 4. 2020 zde
Přijímací řízení - obory s výučním listem
Vážení rodiče žáků 9. ročníku,

možná jste zaznamenali, že na webech SŠ, popř. jejich vývěskách jsou již zveřejněny výsledky přijímacího řízení pro šk. rok 2019/2020 do oborů s výučním listem (zde není povinná jednotná přijímací zkouška). Pokud jste ještě neučinili, prosím zkontrolujte, zda bylo vaše dítě přijato. Pokud nemůžete dohledat číslo, kód, pod kterým je vaše dítě na SŠ registrováno, neváhejte a kontaktujte jejich studijní oddělení.
Jestliže je vaše dítě přijato, máte povinnost odevzdat Zápisový lístek (obdrželi jste ode mne na 2. informativní schůzce) do 5 pracovních dní od zveřejnění výsledku o přijetí.

Varianty:
1) V současné době jste přijati na obě školy. Dobře si rozmyslete, kam vložíte Zápisový lístek, kde tedy vaše dítě bude studovat. Lhůta pro odevzdání je 5 dní.
2) V současnosti jste přijati na obor s výučním listem, ale podali jste přihlášku i do oboru zakončeného maturitní zkouškou. Doporučuji vložit Zápisový lístek na SŠ do oboru s výučním lisem (toto studium máte jisté), po otevření škol budete skládat jednotnou přijímací zkoušku na 2. SŠ. Pokud splníte požadavky, klidně můžete být i pod čarou (ředitel školy vás pak vyzve, zda chcete nastoupit, odvolací systém není pro tento školní rok možný), Zápisový lístek stáhnete z SŠ učňovský obor a vložíte na SŠ do oboru s maturitní zkouškou.
3) V současné době nejste přijati ani na jednu SŠ do oborů s výučním listem (musíte obdržet dopis s nepřijetím ke studiu), sledujte stránky www.jmskoly.cz (zde se určitě objeví nabídka dalších SŠ, které nenaplnily kapacitu).

Jestliže budete potřebovat pomoci, kontaktujte mě e-mailem, popř. telefonicky. L.Pohludková, VP

Všechny aktuality
chlapec dívka
svet_skola sazka